SpeechTechSpeechTech TTS se SAPI5
syntetické hlasy pro nekomerční použití

Odpovědi na časté dotazy

Antivirus mi hlásí, že instalační program nebo vlastní aplikace je zavirovaná!
Některé antiviry bohužel toto hlásí, většinou se jedná o antivirus který nebyl řádně aktualizován nebo je chybně nakonfigurován. Všechny soubory, které dáváme ke stažení řádně kontrolujeme a nejsou zavirované. Programy jsou navíc podepsané elektronickým podpisem SpeechTech, který zajišťuje integritu programu a nemožnost jeho změny bez porušení elektronického podpisu.
Pokud si nejste jistí, můžete si nechat program zkontrolovat také službou VirusTotal (zdarma) přes internet. Tato služba zkontroluje daný počítačový soubor většinou antivirových programů a ukáže výsledek analýzy jednotlivými antivirovými balíky.
Pokud by vám i přesto antivirový program hlásil problém - u některých antivirů můžete buď dočasně pozastavit kontrolu (na instalaci) nebo vypnout kontrolu určitého adresáře (v případě že by vám to hlásilo u nainstalovaného programu.
Program nefunguje s programem SuperNova
Prosím aktualizujte si SpeechTech TTS na poslední verzi. Poslední verze je plně kompatibilní s programem SuperNova.

Reference

Syntéza řeči firmy SpeechTech je používána Hasičským záchraným sborem České Republiky pro vyhlašování poplachů na většině stanic (celkem je v ČR více než 200 stanic HZS ČR). Spolehlivost a kvalita našeho TTS systému umožňuje využití v takto exponovaném a důležitém provozu a pomáhá zajišťovat fungování integrovaného záchraného systému České republiky.

Další zajímavý software

Vyzkoušejte i naši diktovací aplikaci pro Windows: